WCM Factory Metal San.ve Tic. A.Ş., firmanın metal ürün üretimi alanında faaliyet gösteren makro yapı taşıdır. Metal ürün üretimi alanında sahip olduğu tecrübesi ile 20 yıla yakın bir süredir, yurt içinde ve yurt dışında pek çok özel ve resmi projeyi başarıyla tamamlamıştır. Üstlenmiş olduğu tüm projeleri; uluslararası kalite, çevre koruma ve iş güvenliği standartlarını aktif bir şekilde uygulayarak daha ileriye taşıyan WCM Factory, üretimlerini Hadımköy’de ki 7000 m²’lik üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir.

Sürekli geliştirdiği makine ve teçhizatlarıyla üretimde otomasyona dayalı bir sisteme geçmeyi hedefleyen firma, güncel teknolojiyi yakından takip etmekte ve en uygun üretim tekniklerini uygulayarak; kaliteden ödün vermeden, maliyet artışlarının önüne geçmektedir.

Piyasa ihtiyaçlarının analiz edilmesi sonucunda belirlenmiş olduğu ürün portföyünde yer alan; tabela, totem, kiosk, mağaza standları, ürün teşhir standı, hafif raf sistemleri, araç içi stand ve pleksi tasarımlarının yanı sıra müşteri talepleri doğrultusunda şekillenen özel üretimlerde yapmaktadır.

Hedeflerine birlikte koşacağı yaratıcı bir takımı modern insan kaynakları felsefesi ile oluşturmak için çalışan firma, dinamik piyasa koşullarını avantaja çevirmek için gerekli olan hızlı veri akışı ve çabuk karar verme yetkisi için en son iletişim ve internet teknolojilerini kullanmayı önceliği olarak benimsemiştir.