Genel

Tel Stand Üretimi

By 26 Temmuz 2019 No Comments

Tel stand üretimi; konu insanların ilgisini çekmek olduğu zaman satış anlamında yapılan birçok şey vardır. Bunların en önemlilerinden birisi ürünün içinde bulunduğu rafın, standın ve benzeri araçların dikkat çekici bir şekilde tasarlanmasıdır. Bu ihtiyaca yönelik stand üretimi üzerine yoğunlaşmış yeni bir sektör de ortaya çıkmıştır. Daha sonraları bu stand kavramı da yapıldığı madde, şekil ve renk açılarından farklılaştırılabilir hale gelmiştir. Bu farklılaşma da ön plana çıkan bir stand üretim biçimi de tel stand üretimidir.  Alıcılar bu tarz bir stand alamaya karar verdikten sonra tel stand üretimi yapan firmalardan hangisini seçeceğine karar vermek durumundadır. Yeri gelmişken wcmfactory.com.tr internet sitesi üzerinden müşterilerine muazzam bir deneyim yaşama şansı sunan WCM Factory A.Ş. şirketini de belirtmeden geçmek haksızlık olur. Tel stand üretimi de dahil birçok alanda uzmanlaşmış olan wcmfactory.com.tr konuyla alakalı talebi olanların ilk uğrak noktası oluyor.

tel stand üretimiÜretiliş Amacına Göre Stand Türleri Nelerdir?

  • Tanıtım amaçlı: Bu tür standların kullanım amacı genellikle ürün, hizmet ya da firmanın tanıtımının yapılmasıdır.
  • Satış amaçlı: Bu standlar genelde market veya alışveriş merkezlerine konumlandırılır ve insanlar kendileri seçtikleri ürünleri alırlar. Reklam amacıyla kullanılan en yaygın stand türleri satış amaçlı üretilen standlardır. Ucuz maliyetli olmaları da bir diğer önemli seçilme nedenidir.
  • Teşhir amaçlı: Bu standlarda tanıtımı yapılacak ürünlerden örnekler teşhir edilir. Eğer uygun görülürse bu stantlara ürünün satımı da yapılabilmektedir.
  • Sunum amaçlı: Özellikle gıda ve pişirme sektörü gibi sektörlerin kullandığı tadım yaptırılan standlardır.

Siz de her türlü ihtiyacınıza yönelik kullanabileceğiniz ürünü; bilgi birikimi yüksek, müşterisine önem veren ve toplam kalite yönetimi anlayışını prensip edinmiş bir şirketten almak için wcmfactory.com.tr adlı internet sitesi üzerinden WCM Factory A.Ş. şirketiyle hemen iletişime geçin. İletişim bilgileri wcmfactory.com.tr sitesinde iletişim sekmesi içerisinde yer almaktadır.

Tel Standlar Başlıca Nerelerde Kullanılır?

  • Kantinlerde,
  • Bakkal ve marketlerde,
  • Kişisel bakım mağazalarında,

Bu listeyi yazmaya ne kadar süre devam edersek edelim sonlandıramayız. Çünkü bir ürünün sergilenebileceği her yerde tel standlar kullanılabilir. Wcmfactory.com.tr her yer için olan ihtiyaçlarınıza yönelik olarak çözümler getirmeye gayret göstermektedir. Siz de tel stand üretimi yapan firmalar arasında kafa karışıklığı yaşamak yerine, yıllardır başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam eden wcmfactory.com.tr sitesini bir tıklama ile rahatlıkla ziyaret edip size özel fiyat teklifinizi alın.

Bize Ulaşın

Reyon giydirme, metal stand, teşhir standı, ahşap stand, raf sistemleri, ahşap teşhir standı, açık hava reklamcılığı ve özel tasarım ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizle irtibat kurarak edinebilirsiniz. İletişim sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize 0212 485 05 35 nolu sabit hattımızdan veya 0532 139 90 63 nolu GSM hattımızdan ve wcm@wcmgroup.com.tr e-posta adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply