Genel

Teşhir Standı Fiyatları

By 10 Ağustos 2019 No Comments

teşhir standı fiyatları

Bir çok ürün çeşidinin veya karma ürünlerin sergileyen satış odaklı yada markaya özel üretilen standlardır. Bir çok grupları da vardır teşhir standının. Teşhir standı firmaların belirli satış noktalarında (Market Standları, Parfümeri Standları, Eczane Standları vb. gibi) ilgili ürünlerinin sergilenmesi amacıyla; plastik (vakum termoform, pleksi ve enjeksiyon), metal (sac, profil boru, tel), ahşap (mdf, suntalam) ve benzeri malzemeler yardımıyla üretilmiş raf, askı, sepet gibi aksamları bulunan, yapısı itibari ile ayaklı, masa üstü ya da askı yapıda olabilen satış ve pazarlama mobilyaları olarak kullanılır.  Ürün Teşhir Standlarında olması gereken en önemli özellikler, ilgi çekici bir görünüş, kullanışlı ve sağlam bir yapı, kolay monte – de monte edilebilmesi ve rahat nakil edilebilmesidir. Teşhir standı fiyatları da seçeceğiniz teşhir standı grubuna göre değişiklik gösterir.

Firmamız türkiyenin her yerine kargo imkanıyla teşhir standı imalatını hizmetinize sunmaktadır.

WCM Factory Teşhir Standı

Yıllardır tecrübesini müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşlerle birleştirerek üst düzey bir hizmet sunan WCM FACTORY teşhir stand alanında da sayısız ürün çeşidine sahip. Teşhir stand üreticileri der demez akıllara ilk gelen firmalardan biri olan WCM, tamamen firmanın istek ve ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurarak teşhir stand tasarımı yaparak ortaya tam da istenilen düzeyde ürünler çıkarıyor. Eğer henüz nasıl bir teşhir stand almak istediğiniz konusunda karar kılamadıysanız teşhir stand örnekleri araştırması yapabilirsiniz.Teşhir stand nedir sorusuna verilebilecek en kısa ve net cevap, yeni bir ürünün tanıtımı için kullanılan, tel, metal ve daha pek çok malzemeden üretilebilecek, kullanım amacına ve alanına göre tasarımı değişebilen bir stand türü denilebilir.

Bize Ulaşın

Reyon giydirme, metal stand, teşhir standı, ahşap stand, raf sistemleri, ahşap teşhir standı, açık hava reklamcılığı ve özel tasarım ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizle irtibat kurarak edinebilirsiniz. İletişim sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize 0212 485 05 35 nolu sabit hattımızdan veya 0532 139 90 63 nolu GSM hattımızdan ve wcm@wcmgroup.com.tr e-posta adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply