Genel

Ahşap Stand Üretici Firma

By 24 Haziran 2019 No Comments

Standlar pazar alanlarında, alışveriş merkezlerinde, fuar alanlarında ve daha birçok yerde kullanılmaktadır. Standların farklı tarzda muhtelif malzemelerden yapılmış ahşap stand modelleri vardır. Yapımında ahşap kullanılan standlara ahşap standlar denilmektedir. Yapımında ahşap kullanıldığından dolayı çok çeşitli ahşap stand modelleri bulunmaktadır. Ahşap standlar kullanıcıların talepleri doğrultusunda farklı boyutta, büyüklükte, tasarımda ve renkte oluşturulabilmektedir. Özellikle fuar alanlarında firmalar veya dernekler kendi reklamlarını yapmak ya da satış yapmak amacıyla kurumsal kimliklerini ön plana çıkaracak ahşap standları tercih etmektedir.

Ahşap Stand Üretici Firma Seçimi

Ahşap standı alırken tercih edeceğiniz stand modeli kadar çalışacağınız üretici firma da oldukça önemlidir. Ahşap standı üretici firma seçerken dikkat etmeni gereken hususların başında firmanın ürettiği ürünlerin kalitesi, dayanıklılığı, marka kimliği ve montajında sağlanan teknik destek yer almaktadır. Firmalar her ne kadar standart boyda ahşap standlar üretse de kullanıcılar tarafından istenildiğinde farklı büyüklükte ve tasarımda ahşap stand üretmektedir. Dolayısıyla firma tercih ederken ahşap stand üretici firmanın sizin taleplerinizi ne derecede karşılayacağına bakmanız sizin için faydalı olacaktır. Çünkü standlar sizin marka değeriniz ve kalitenizi yansıtmaktadır ve satış alanına gelen müşteriler standların cezbediciliğine göre standlara gelmekte ve ürün almaktadır. Bu yüzden böylesi önemli bir konuda doğru ahşap stand üretici firmayla çalışmak gerekir.

Ahşap stand modelleri de kullanıldıkları alana göre değişmekle birlikte, genellikle standart bir yapıya sahiptir. Ahşap doğası gereği farklı şekiller verilebilen bir hammadde yapısına sahiptir. Dolayısıyla müşterilerin talepleri doğrultusunda farklı tarzda firmalara özgü ahşap stand üretimi yapılabilmektedir. Ahşap standlar doğru şartlar altında kullanıldığında tekrar kullanılabilmektedir. Bu nedenle ahşap stand alırken tekrar kullanabileceğiniz, kolay kurulup sökülebilen yapıya sahip ürünleri tercih etmenizde fayda vardır. Kolay kurulabilir ahşap standlar sayesinde hem vakit ve enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz hem de aynı standı farklı yerlerde de kurabilirsiniz. Ahşap stand fiyatları standın üretiminde kullanılan ahşabın kalitesine, dayanıklılığını, büyüklüğüne, rengine, kullanım alanına ve tasarımına göre değişmektedir. Bu nedenle ahşap standlar için net bir fiyat skalasından bahsetmek mümkün değildir.

Bize Ulaşın

Reyon giydirme, metal stand, teşhir standı, ahşap stand, raf sistemleri, ahşap teşhir standı, açık hava reklamcılığı ve özel tasarım ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizle irtibat kurarak edinebilirsiniz. İletişim sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize 0212 485 05 35 nolu sabit hattımızdan veya 0532 139 90 63 nolu GSM hattımızdan ve wcm@wcmgroup.com.tr e-posta adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply