Genel

Mağaza Standı

By 28 Haziran 2019 No Comments

Mağaza standı isminden de anlaşılacağı üzere mağazalarda ürünlerin sergilenmesi amacıyla kullanılan standdır. Mağaza standları farklı ürünlerin sergilenmesi, teşhir edilmesi ve satılması amacıyla kullanılmaktadır. Mağaza içerisinde masa üstü standlar, çok ayaklı standlar, karşılama standları ve askı standları gibi çok çeşitli standlar kullanılmaktadır.

Mağaza Standında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mağaza içerisinde kullanılacak standlar tasarım konusunda şık olmalı, kullanıldığı ortamla uyum içerisinde olmalı ve doğru renk seçimi yapılmalıdır. Mağaza içerisinde renk müşterilerin dikkatini çekebilir, ancak çok renkli mağaza standı ürünlerinizin o renkli arka planda kaybolmasına yol açabilir. Dolayısıyla stand satın alırken standın çok renkli olmamasına, ürünlerinizle uyum içerisinde olmasına dikkat etmelisiniz. Mağaza standı seçerken alacağınız ürünün kaliteli, kolay monte edilebilir, görsel olarak modern ve iyi tasarlanmış olup olmadığını göz önünde bulundurmanız her zaman sizin yararınıza olacaktır. Özellikle standın hafif ve kolay sökülüp takılabilir ergonomik bir yapıya sahip olması sizin açınızdan faydalı olacaktır. Çünkü kolay sökülüp takılabilir ürün kurulumunda ekstra işçi çağırmanıza gerek kalmadan kendi personeliniz aracılığıyla standınızı kurabilir veya gerek duyulduğunda başka bir alana taşıyabilirsiniz. Ayrıca mağaza standı alırken alacağınız standın boyutu, yapısı ve şekli de çok önemlidir. Aldığınız ürün kullanım amacınıza uygun olmalıdır.

Bir diğer dikkat etmeniz gereken husus ise mağaza standı için tercih edeceğiniz firma olmalıdır. Mağaza standı imalatı yapan firmalar kullanıcıların isteği doğrultusunda farklı renkte, tasarımda, boyutta ve kalitede ürünler üretmektedir. Dolayısıyla siz de firma seçimi yaparken bu şartları sağlayan firmaları tercih etmelisiniz. Mağaza standı fiyatları da firma seçimi kadar önemli bir konudur. Mağaza stand fiyatları talep ettiğiniz ürünün kalitesine, rengine, boyutuna, tasarımına ve kullanım amacına göre değişmektedir. Stand imalatında metal, ahşap, tel, pleksi ve plastik gibi maddeler kullanılmaktadır. Sizin tercih edeceğiniz üretim maddesine göre fiyat farkı meydana gelmektedir. Dolayısıyla net bir fiyat aralığından bahsetmek mümkün değildir. Mağaza standı fiyatı için en doğru bilgiyi mağaza standı imalatı yapan WCM ile doğrudan iletişime geçerek alabilir ve fiyat karşılaştırması yapabilir ve size en uygun olanı alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Reyon giydirme, metal stand, teşhir standı, ahşap stand, raf sistemleri, ahşap teşhir standı, açık hava reklamcılığı ve özel tasarım ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizle irtibat kurarak edinebilirsiniz. İletişim sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize 0212 485 05 35 nolu sabit hattımızdan veya 0532 139 90 63 nolu GSM hattımızdan ve wcm@wcmgroup.com.tr e-posta adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply