Genel

MARKET EKİPMANI

By 24 Ağustos 2019 No Comments

Market işletmelerin de kullanılan  A’dan Z’ye  gıda, temizlik, şarküteri, kasap,manav gibi bölümlerin detaylı  ve organize bir şekil de sınıflandırılmasın da büyük rol oynayan, her bölümü kategori ve raf sistemleri ile ayrılamasını sağlayan ekipmandır.  Market ekipmanı ve market ekipmanları bu işletme için büyük ölçüde önemlidir. Doğru dekorasyonlarla ve doğru seçilmiş market ekipmanı amacına uygun kullanıldığın da işletme görsel olarak iyi müşteri potansiyeli’nin yüksek olma olasılığı vardır.

market ekipmanı

Doğru seçilen market ekipmanı işletmeniz için oldukça önemli olup prestijinizin artmasına sebep olacak bu sayede müşterilerin gözün de iyi bir izlenim bırakmış olacaksınız ve bu sayede işletmeniz uzun yıllar dayanacak hatta markalaşma haline  bile gelecektir. wcmfactory.com.tr   olarak sizlerin markalaşmasını ve market işletmenizin en prestijli noktada olmanızı sağlıyoruz.

Market Ekipmanı Nasıl Seçilmelidir

Seçilen ekipman market dekorasyonuna ve işletmenin alanına göre seçilmelidir. Doğru seçilmeyen ekipmanlar kalabalık ve düzensiz görünecek bu saye de müşteri gözün de olumlu itibar edinmiş olamayacaksınız. Bu durum sizi oldukça amatör gösterecektir. Doğru market ekipmanı seçimi konusun da fazla bilgiye  sahip değilseniz wcmfactory.com.tr   bizimle her daim iletişime geçebilir ürünlerimizi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak ihtiyacınız olan doğru ekipmanı temin edebilirsiniz.

Market Ekipmanı Nelerdir?

Manav reyonu, içecek reyonu, şarküteri reyonu, içeçek reyonu, ekmeklik reyonu, dolaplar ve raflardan oluşan başlıca ürünlerdir. Her bir ürünün farklı özelliği olup farklı tasarımlara sahiptir. Alıcı firmanın da isteği doğrultusun da özel olarak tasarlanabilir ve firmanın istediği şekilde kendisine teslim edilir. Ürüne göre fiyat farklılığı gösterebilir  bize ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Reyon giydirme, metal stand, teşhir standı, ahşap stand, raf sistemleri, ahşap teşhir standı, açık hava reklamcılığı ve özel tasarım ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizle irtibat kurarak edinebilirsiniz. İletişim sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize 0212 485 05 35 nolu sabit hattımızdan veya 0532 139 90 63 nolu GSM hattımızdan ve wcm@wcmgroup.com.tr e-posta adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply