Genel

MAĞAZA RAF SİSTEMLERİ

By 23 Ağustos 2019 No Comments

mağaza raf sistemleri

 

Market mağaza, depo vs gibi bir çok alan da yer tasarrufu ve düzen bakımın dan kolaylık sağlayan ürünlerin istiflenmesi, dekor olarak kullanımı, takı ve aksesuar, kitaplık gibi bir çok ürünün yerleşterilmesin de ve görsel olarak amacına uygun tasarlanmış raf sistemleridir. Bunlar dan bir tanesi olan mağaza raf sistemleri, istediğiniz şekil de tasarlanır ve ürünlerinize göre hazırlanır.wcmfactory.com.tr bizi ziyaret edebilir istediğiniz mağaza raf sistemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mağaza Raf Sistemleri Nasıl Seçilmelidir;

raflar istediğiniz şekil de tasarlanmış olup kullanılan malzeme’nin dayanıklılığı göz önün de bulundurulmalı,

alanınıza göre tasarlanan raf maksimum ağırlığınızı kaldırabilecek mi ?

kurulum sırasın da yapılacak olan montajın kolaylığı,

ağırlık kapasitesine dikkat edilmeli ve montaj kurulumu doğru olmalıdır.

kolaylıkla kullanabileceğiniz ve rahatlıkla ulaşımını gerçekleştirebileceğiniz şekilde olmalıdır.

yer bakımından size fazla alan kazandırmalı ve bir çok ürünü istifleme olanağı sağlamalıdır.

Mağaza Raf Sistemleri’nin Avantajları;

Kullanmış olduğunuz mağaza raf sistemleri sayesin de size daha çok alan sağlanmış olucak ve kalabalık düzensiz ve göz yoran ortam dan kurtulmuş olacaksınız.  Yüksek maliyetten kaçınarak maksimum ağırlığı taşıyabilecek raflara sahip olup istediğiniz ürünleri istifleye bilir her türlü düzeni sağlayabilirsiniz. Düzen bakımından oldukça  kullanışlı olan mağaza raf sistemleri sayesin de istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşma imkanı sağalayabilir özel tasarımlı raflarla müşteri potansiyelinizi arrtırabilirsiniz.  Bu sayede hem görsel olarak avantaj sağlayacak hem de müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşıyacaksınız. wcmfactory.com.tr olarak sizlerin isteklerini göz ardı etmiyor ve en iyi şekil de taleplerinize cevap vererek bizden memnun bir şekil de ayrılmanızı sağlıyoruz.  

Bize Ulaşın

Reyon giydirme, metal stand, teşhir standı, ahşap stand, raf sistemleri, ahşap teşhir standı, açık hava reklamcılığı ve özel tasarım ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizle irtibat kurarak edinebilirsiniz. İletişim sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize 0212 485 05 35 nolu sabit hattımızdan veya 0532 139 90 63 nolu GSM hattımızdan ve wcm@wcmgroup.com.tr e-posta adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply