Genel

KASA BANKOSU

By 22 Ağustos 2019 No Comments

Çeşitli sektörler için tasarlanmış olup mağaza, market, iş yerleri ve ofis gibi alanlar da karşılama ya da ödeme yapılan alanlardır. market ve mağazalar da kullanılan kasa bankoları sürekli olarak ayakta duracak olan personeli rahatsız etmeyecek boyutta olup hem ergonomik hem işlevsel olmalıdır. Kasa bankoların da pos cihazları ,alarm etkisizleştirme , bilgisayarlar  ve yazar kasa makinalrı için gerekli elektrik tesisatları ,kablo geçiş alanları yapılmalıdır. çıkarılan alarmların konulacağı yerler , paketleme için  gerekli olan malzemelerin stoklanacağı yerler oluşturulmalıdır. Kasa bankoların da çekmecelerin olması olmazsa olmazlardandır. Çünkü günlük evrak veya z raporu gibi alınan fiş veya evrakların muhafazası mevcut olmalıdır. wcmfactory.com.tr kasa banko modelleri ve isteğe özel tasarım yaptırmak isterseniz bizi ziyaret edebilirsiniz.

kasa bankosu

Kasa Banko Çeşitleri;

  • Hizmet bankosu
  • Mağaza, butik bankosu
  • Kasa servis bankosu
  • Dijital banko
  • Cam banko
  • Raflı kasa bankosu

Kasa Bankoları Nasıl olmalı

Personel ve müşteri odaklı seçilmeli,boyu personeli zorlayacak şekilde olmamalı çekmeceleri olmalı bir diğer kasa banko modeli olan  raflı kasa bankoları sayesin de de bir çok ürünü yerleştirirken yer açısından da tasarruf sağlamış olacaksınız. Böylece fazla maliyetten kaçınmış olup hem kasa bankonuz hem de raflara sahip olmanız durumun da ekstra raflara gerek duymayacaksınız. Satış olarak kasa bankosunun rafın da bulunan teşhir ürünün satılma olasılığı da yüksektir. Tek bir model de sabit kalmayıp başka modellerde ve tasarımlar da sterseniz isteğinize bağlı olarak farklı tasarımlar da da mevcut üretimin yapıp istediğiniz renkler de de üretimini sağlıyoruz.

Bankolar market yada mağazalar için olmazsa olmazlardandır. Banko olmayan market veya mağaza tamamen eksik ve boştur, ayrıca müşteri kaybıdır.  Satışlarınız da yüksek avantaj sağlamak istiyorsanız wcmfactory.com.tr sitemizden banko modellerimizi inceleyebilir size uygun bankoları sipariş edebilirsiniz. Dilediğiniz takdir de bankonuzu özel olarak yaptırabilir rengine kadar seçebilir istediğiniz bankoyu WCM factory den temin edebilirsiniz. Profesyonel ve işini bilen personellerimizle çalışıp titizlikle ürettiğimiz ürünleri gönül rahatlığı ile bünyenize dahil edebilirsiniz. Önceliğimiz kalite müşteri memnuniyetidir.

Bize Ulaşın

Reyon giydirme, metal stand, teşhir standı, ahşap stand, raf sistemleri, ahşap teşhir standı, açık hava reklamcılığı ve özel tasarım ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizle irtibat kurarak edinebilirsiniz. İletişim sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize 0212 485 05 35 nolu sabit hattımızdan veya 0532 139 90 63 nolu GSM hattımızdan ve wcm@wcmgroup.com.tr e-posta adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply