Genel

MEYVE STANDI

By 26 Ağustos 2019 No Comments

Meyve, sebze gibi ürünlerin manav standın da satılmak üzere sergilendiği alandır. Genel olarak hafif eğilimli derinliği ürüne göre ayarlanmış olan standlar büyük marketler de büyük alan kaplarken küçük marketlerde ise altı kasalı tekerlekli veya monteli isteğe bağlı yedi veya sekiz kasalı olarak kullanılabilir. Gıdaya uygun plastikden yapılmış meyve standları veya ahşaplardan tasarlanmış olan meyve standları mevcuttur. Hemen hemen her markette karşımıza çıkan meyve standları farklı tasarımlarla ve elverişli şekil de karşımıza da çıkmasıı mümkündür. Markalaşma alanın da isteğe bağlı farklı şekillerde meyve standları tasarlanabilir market etiketlenmesi yapılarak reklam odaklı çalışabilirsiniz. Bu sayede hem reklamınızı yapmış olup markalaşma yolun da ilerleyecek hem uygun tasarlanmış olan meyve standları sayesin de profesyonel, hijyen ortamın da ürün satışı gerçekleşmiş olacaktır.

meyve standıMeyve standları hayatımıza girmeden önce meyve ve sebzelerin sergilenmesi yer de yapılarak tüketici ‘nin ürüne ulaşması fazlası ile güç oluyordu. Gelişen teknoloji ve yeni çağımız da yapılan araştırmalar keşifler hayatımızı kolaylaştırarak ve bunları pratiğe dökerek bir çok şeyi günümüze getirmiştir. Meyve ve sebzelerin yerde sergilenmesi yerine tüketiciye daha rahat ulaşması amaçlanıp meyve sebze standları tasarlanmıştır . Heme hemen her markette bu standları görmek mümkün. Hatta evlerimiz de bile bu standlara yer vermekteyiz. Alıcı firmanın doğrultusun da yükselik, derinlik, uzunluk gibi teknik bilgileri ile beraber ürün özel olarak tasarlanır ve siz alıcı firmaya ulaşması sağlanır.

Meyve Standı Teknik Özellikleri

tekerlekli veya monteli olma özelliği

kolay kurulum ve kolay kullanım

bir yerden başka bir yere taşınırken rahat bir şekil de taşınabilir.

ergonomik eğimli olup teşhir edilme özelliği

kasalara ve manav etiketleri sayesinde reklamınızı yapma olasılığı

Meyve Standı Alımın da Dikkat Edilmesi Gereken Husus

Ürün kaliteli malzemeler den üretilmiş olup gıdaya uygun olmalıdır. Eğilimli olması halinde ürüne ulaşım daha kolaydır. Ölçü bilgileri ürüne göre olmalıdır. Ürün alınırken kontrol edilmeli ve ürün hakkın da önceden bilgi sahibi olunmalıdır. Daha fazla bilgiye sahip olmak ve bizden fiyat teklifi almak isterseniz wcmfactory.com.tr bize ulaşabilir daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Reyon giydirme, metal stand, teşhir standı, ahşap stand, raf sistemleri, ahşap teşhir standı, açık hava reklamcılığı ve özel tasarım ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizle irtibat kurarak edinebilirsiniz. İletişim sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize 0212 485 05 35 nolu sabit hattımızdan veya 0532 139 90 63 nolu GSM hattımızdan ve wcm@wcmgroup.com.tr e-posta adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply