Genel

MARKET RAF SİSTEMLERİ

By 26 Ağustos 2019 No Comments

Market, mağaza, depo  gibi alanlar da ürünlerin en doğru ve kullanışlı şekilde yerleştirildiği ve yer tasarrufu sağladığı alanlardır. Market raf sistemleri kullanışlı ve portatif olmasının yanı sıra fiyat konusun da en tercih edilen ürünlerin başın da gelir. Kurulumu oldukça kolay olup bulunduğu noktadan başka bir alana taşınması sırasın da çok fazla zaman ve iş gücü istemez. Raf sistemleri’nin kullanıldığı alanlar market raf sistemleri ile sınırlı değildir. Hırdavat dükkanların da, kırtasiyelerde, depolarda, endüstriyel alanlar da kullanılır ve bu alanlarda da sıkça karşımıza çıkar. wcmfactory.com.tr  bu alan da kendisini fazlası ile geliştirmiş olup sizlere en iyi hizmeti vermek için profesyonel bir şekil de çalışıp en iyi fiyat garantisi ile market raf sistemlerini sizlere sunmaktadır.  Market raflarını kullanacağınız alana göre seçmeli ve kat sayısını isteğiniz doğrultusun da düşürebilir veya arttırabilirsiniz.

market raf sistemleriMarket Raf Çeşiteri;

Duvar Üniteleri

Gondol Üniteleri

Gondol Başı Üniteleri

Kozmetik Üniteleri

Mini Rack Üniteleri

Market Raf Sistemleri Kaç Üniteden Oluşur;

Arka pano,raf desteği,raf tablası,raf ön kaplaması,raf şapkası,şapka’nın iç tarafı,tabla etiketi ve ünite ayağıdır. 8 parça dan oluşan market raf sistemleri alıcı firma’nın isteği doğrultusun da özel olarak tasarlanabilir ve farklı şekil de üretilebilir. WCM Factory alanın da uzmanlaşmış olup istediğiniz ürünleri kolayca ve içiniz rahat bir şekil de anın da temin edebilirsiniz. Alanın da bir den fazla faaliyet gösteren WCM Factory sizlere en iyi şekil de hizmet verme amacı ile her geçen gün kendini daha fazla geliştirmekte ve profesyonel bir şekil de çalışmalarını sürdürmektedir. Önceliği her zaman kalite ve müşteri memnunuyeti olmuş olan firmamızın her ürünü profesyonel bir şekil de çalışma sonrasın da ortaya çıkarak sizlere ulaştırmıştır. ve Ulaştırmaya devam edecektir. Dilerseniz sitemizi ziyaret edebilir ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgiye sahip omak isterseniz iletişim numaralarımız dan bize ulaşıp sormak istediğiniz her detayı sorabilir daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Sektörün önde gelen firmalardan biri olarak işimizi titizlikle yaptığımızdan emin olabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Reyon giydirme, metal stand, teşhir standı, ahşap stand, raf sistemleri, ahşap teşhir standı, açık hava reklamcılığı ve özel tasarım ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizle irtibat kurarak edinebilirsiniz. İletişim sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize 0212 485 05 35 nolu sabit hattımızdan veya 0532 139 90 63 nolu GSM hattımızdan ve wcm@wcmgroup.com.tr e-posta adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply