Genel

Teşhir Standı İmalatçı

By 25 Ağustos 2019 No Comments

Teşhir standı firması; kullanıcıların talepleri doğrultusunda farklı renkte, boyutta ve büyüklükte teşhir standları üretmektedir. rün veya hizmet sergilemek için stand kullanmak isteyen kişi ya da kurumlara teşhir standı imalatı ile yardımcı olan üreticidir. Teşhir standı imalatçısı, ürün veya hizmet sergilemek için stand kullanmak isteyen kişi ya da kurumlara teşhir standı imalatı ile yardımcı olan üreticidir. Sektörün en güçlü oyuncusu olarak wcmfactory.com.tr şirketi başı çekmektedir. Şüphesiz ürün kalitesi, müşterilerine verdiği önem wcmfactory.com.tr ‘nin bu başarısındaki en önemli unsurlardır.

teşhir standı imalatçı

Müşterilerin dikkatini çekmek için güzel tasarlanmış, şık bir yapıya sahip, ürünlerle birlikte uyum içerisinde olan bir stand kullanılması gerekmektedir. Bu yüzden teşhir standı üretici firmalar müşterilerinin talepleri doğrultusunda farklı renkte, boyutta ve tasarımda standlar ürütmektedir. Teşhir standı fiyatları standın üretiminde kullanılan malzemeye, büyüklüğüne, yapısına ve şekline göre değişmektedir.

Teşhir Standı İmalatçısı Seçerken İyi Gözden Geçirilmeli

Yıllardır tecrübesini müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşlerle birleştirerek üst düzey bir hizmet sunan WCM FACTORY teşhir stand alanında da sayısız ürün çeşidine sahip. Teşhir stand firması  der demez akıllara ilk gelen firmalardan biri olan WCM, tamamen firmanın istek ve ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurarak teşhir stand tasarımı yaparak ortaya tam da istenilen düzeyde ürünler çıkarıyor.

  • Fuar Standları: Diğerlerine oranla daha büyük, daha detaylı ve daha dikkat çekici olan bu stand türleri fuarlara kurulur. Bu standlar boyutunun büyüklüğü gereği genelde modüler olmakta olup, sergilenen ürün veya hizmetin özelliğine göre içerisinde personel bulunmasını zorunlu kılar.
  • Alışveriş Merkezlerinde Bulunan Standlar: Bu standlar büyük marketlerin içinde bulunan ve genellikle bu marketlerde satışı yapılan ürünlerin sahibi olduğu firma tarafından tanıtımının ve tadımının yapıldığı küçük ebatlı standlardır.
  • Açık Hava Standları: Bölgenin kalabalık yerlerine kurulan ve çevredeki popülasyonu hedef kitle olarak belirleyen bu standlar ürün ve hizmet tanıtımının yapılabildiği küçük ve portatif standlardır. Çevre koşullarına daha iyi adapte olabilmesi adına türlü ekipmanla daha dayanıklı hale getirilebilmektedir.

Bize Ulaşın

Reyon giydirme, metal stand, teşhir standı, ahşap stand, raf sistemleri, ahşap teşhir standı, açık hava reklamcılığı ve özel tasarım ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizle irtibat kurarak edinebilirsiniz. İletişim sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize 0212 485 05 35 nolu sabit hattımızdan veya 0532 139 90 63 nolu GSM hattımızdan ve wcm@wcmgroup.com.tr e-posta adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply