Genel

PLASTİK MARKET ARABASI

By 25 Ağustos 2019 No Comments

Market alışverişlerin de ve büyük mağazalar da alışverişinizi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Sağlam plastikten üretilmiş olup gıdaya uygundur. Çelik market arabalarının yanı sıra plastik market arabaları da oldukça kullanışlıdır. Belirli bir ağırlığa kadar taşıyabilir istediğiniz alana doğru rahatlıkla çekebilir sürebilirsiniz. Her detayına dikkat edilerek üretilen plastik market arabalarının en sağlam şekilde üretilmesi ve kullanıcıya rahatlık sunması ön plan da tutularak üretilmiştir. Plastik market arabalarının kullanım alanları marketlerle sınırlı değildir. Büyük mağazalar, kırtasiye malzemeleri satan büyük yerler, toptan alım marketleri, Hırdavat ve ev aletleri satan yerler de plastik market arabalarını kullanan sektörlerdir. Sağlam plastikten yapılmış olması durumun da bu alan da rahatlıkla kullanım sağlamanmaktadır.

plastik market arabasıPlastik Market Arabası Çeşitleri;

çift katlı plastik market arabası,

tek katlı plastik market arabası

iki tekerlekli sportif market arabası

dört tekerlekli market arabası

Plastik Market Arabalarının Genel Özellikleri

Sağlam plastikten yapılmış olup gıda taşıma da uygundur. Kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlamaktadır. İstenilen boyutta ve ebatta üretimi sağlanır. Profesyonel olarak her marketin ihtiyacı olan plastik market araçlarıdır. İşlevsel ve ergonomik yapıya sahiptir. sağlam plastikten yapılmış olması size uzun ömürlü fayda sağlamaya yarayacak olup fazla maliyeti en aza indirgeyecektir. Kaliteli malzemeden üretilen plastik market arabaları profesyonel eller de en iyi şekilde tasarlanıp her detayına dikkat edilerek üretilmiştir. Fiyat hakkın da bilgi almak isterseniz tasarlanan ve alıcı firmanın isteğine nağlı olarak üretien ürünler de fiyat farklılığı gösterebilir.İletşim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir fiyat teklifi alabilirsiniz. Sektörün en iyi ürünlerini ürettiğimizden ve sizlere en iyi fiyat teklni sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Reyon giydirme, metal stand, teşhir standı, ahşap stand, raf sistemleri, ahşap teşhir standı, açık hava reklamcılığı ve özel tasarım ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizle irtibat kurarak edinebilirsiniz. İletişim sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize 0212 485 05 35 nolu sabit hattımızdan veya 0532 139 90 63 nolu GSM hattımızdan ve wcm@wcmgroup.com.tr e-posta adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply