Genel

Teşhir Standı Firması

By 20 Ağustos 2019 No Comments

teşhir standı firmasıTeşhir standı firması;  kullanıcıların talepleri doğrultusunda farklı renkte, boyutta ve büyüklükte teşhir standları üretmektedir. rün veya hizmet sergilemek için stand kullanmak isteyen kişi ya da kurumlara teşhir standı imalatı ile yardımcı olan üreticidir. Teşhir Standı Firması  en güçlü oyuncusu olan wcmfactory.com.tr şirketi başı çekmektedir. Şüphesiz ürün kalitesi, müşterilerine verdiği önem wcmfactory.com.tr ‘nin bu başarısındaki en önemli unsurlardır.

Müşterilerin dikkatini çekmek için güzel tasarlanmış, şık bir yapıya sahip, ürünlerle birlikte uyum içerisinde olan bir stand kullanılması gerekmektedir. Bu yüzden teşhir standı üretici firmalar müşterilerinin talepleri doğrultusunda farklı renkte, boyutta ve tasarımda standlar ürütmektedir. Teşhir standı fiyatları standın üretiminde kullanılan malzemeye, büyüklüğüne, yapısına ve şekline göre değişmektedir. Örneğin ahşap teşhir standı ile, metal teşhir standı arasında kullanılan malzeme açısından fark olduğu için iki ürün arasında da fiyat farkı mevcuttur. Ayrıca Teşhir standı tasarımıyla, şıklığıyla ve kalitesiyle markanızı ya da firmanızı temsil etmektedir. Bu yüzden teşhir standı alırken standın tasarımının kurumsal kimliğinizi yansıtan bir yapıya sahip olup olmadığına dikkat etmenizde fayda vardır.

Teşhir Standı Firmasının Önemi

Yıllardır tecrübesini müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşlerle birleştirerek üst düzey bir hizmet sunan WCM FACTORY teşhir stand alanında da sayısız ürün çeşidine sahip. Teşhir stand firması  der demez akıllara ilk gelen firmalardan biri olan WCM, tamamen firmanın istek ve ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurarak teşhir stand tasarımı yaparak ortaya tam da istenilen düzeyde ürünler çıkarıyor. Ürünler doğrudan halka arz edilmekte ve müşterilerin stand üzerinde sergilenen ürünü alması beklenmektedir. Firmalar yeni ürettikleri ürünleri halka tanıtmak amacıyla teşhir standı açmaktadır böylelikle halk üreticiyle yüz yüze iletişim şansına sahip olmakla birlikte kullanıcılarla firmalar arasındaki bağı da geliştirmektedir.

Bize Ulaşın

Reyon giydirme, metal stand, teşhir standı, ahşap stand, raf sistemleri, ahşap teşhir standı, açık hava reklamcılığı ve özel tasarım ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizle irtibat kurarak edinebilirsiniz. İletişim sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize 0212 485 05 35 nolu sabit hattımızdan veya 0532 139 90 63 nolu GSM hattımızdan ve wcm@wcmgroup.com.tr e-posta adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply