Genel

WCM Factory Reyon Giydirme

By 15 Eylül 2018 No Comments

WCM Factory, reyon giydirme de dahil olmak üzere teşhir standı, metal stand, ahşap stand, açık hava reklamcılığı, avm kiosku, tel stand ve dekoratif özel tasarım ürünler tasarlayan ve üretimini gerçekleştiren bir firma.  Yurt içinde ve yurt dışında pek çok özel ve resmi projeyi başarıyla tamamlamıştır. WCM Factory, ahşap stand imalatı alanında da bir çok farklı tasarım ve projeye imza atmıştır.

reyon giydirmeNeden Reyon Giydirme?

WCM Factory çözüm ortağı olduğumuz tüm müşterilerine bütüncül hizmet vermeyi hedeflemektedir. Bu bağlamda sunduğumuz hizmetlerden biri de süpermarket ve mağaza reyon giydirme faaliyetimizdir. Ahşap, metal ve plastik malzemelerden veya bu malzemelerin kombinasyonlarından tasarladığımız bir çok reyon giydirme alternatifimizle ihtiyacınıza en uygun çözümünü WCM Factory’de bulacaksınız.  Marka ve ürün bilinirliğinizin ön planda tutulduğu firmanızı ve ürününüzü tanıtabileceğiniz reyon giydirme alternatiflerini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Özellikleri

  • Farklı materyallerle dizayn, renk ve form alternatifleri sunar.
  • Bir çok ürünün sunumu ve tanıtımı için ideal ve ekonomik bir çözümdür.
  • Sac levha, çelik ve alüminyum profil, tel, plastik gibi malzemeler ile kombine edilerek farklı ebat ve ağırlıklardaki ürünlerin teşhirinde iyi bir alternatiftir.

Avantajları

  1. Ürününüz, markanız ve kurumsal kimliğiniz sıradan reyon raflarında değil daha ön planda olur.
  2. Malzeme çeşitliliği sayesinde farklı ihtiyaç ve taleplere yönelik değişik çözümler üretilmesine olanak sağlar.
  3. Renk ve form çeşitliliği reyon giydirme işleminde ortaya konulur.
  4. Hedef kitleniz ile doğrudan iletişim kurabileceğiniz tasarımlar hazırlanabilir.
  5. Raf, askı, asalak tel stand, sepet gibi alternatif aksesuar ve malzemeler ile birlikte kullanım imkanı sunar.

Bize Ulaşın

Reyon giydirme, metal stand, teşhir standı, ahşap stand, raf sistemleri, ahşap teşhir standı, açık hava reklamcılığı ve özel tasarım ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizle irtibat kurarak edinebilirsiniz. İletişim sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize 0212 485 05 35 nolu sabit hattımızdan veya 0532 139 90 63 nolu GSM hattımızdan ve wcm@wcmgroup.com.tr e-posta adresimizden de ulaşabilirsiniz.

 

Leave a Reply